Asyen Bilişim

Destek Hizmetleri

Asyen Bilişim

Destek Hizmetleri

Asyen Bilişim, müşteri ihtiyaçlarına yönelik kesintisiz destek, geniş eğitim programları ve başarılı proje danışmanlığı sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bilişim teknolojilerinde çözüm odaklı hizmetler sunar.

Telefonla Destek

Asyen Bilişim olarak, teknik rehberlik hizmeti ve karşılaşılan problemlerin çözümü için telefonla çalışma saatleri içinde teknik destek hizmeti vermektedir. Tele-Destek hizmeti ayrıca web destek hizmetleri ile de sunulmaktadır.

Uzak Masa Üstü Desteği

Uzak masa üstü bağlantılar da yasal ve Türkiye’de yazılmış olan ALPEMİX programı kullanılarak kullanıcının sistemine bağlanılıp, anında sorun teşhisi, dosya transferi yapmaktadır.

Acil Destek

Kullanıcıların acil destek talepleri, çalışma saatleri içinde Asyen ofisinin bulunduğu kent merkezinde en hızlı süre içerisinde Asyen Destek Uzmanları tarafından karşılanmaktadır.

Data Veri Bakımı

Müşterilerimizin veri kayıplarını ortadan kaldırmak, mevcut verilerin tutarlılığını kontrol etmek ve gerektiğinde veri düzeltme hizmeti olarak tanımlanan veri bakım hizmetini, müşteri talepleri doğrultusunda Asyen ya da müşteri ofisinde vermektedir.

Bakım Hizmet Paketleri

Kullanıcıların telefon destek, acil destek, kuruluş ve bakım ihtiyaçlarından avantajlı yararlanmalarını sağlamak amacıyla hizmet paketleri hazırlanmıştır. Hizmet paketine sahip kullanıcıların ürün güvenliğini sağlamak amacıyla düzenli ziyaretlerde bulunmaktayız.

Genel Hizmetler

Müşteri hizmetleri, eğitim hizmetleri, proje danışmanlık hizmetleri

ERP Hizmetleri

ERP eğitimi, ERP danışmanlığı, excel üzerinde SQL raporlama, 3'üncü parti yazılımlar ile entegrasyon

Destek Hizmetleri

Telefon ile destek, uzak masa üstü desteği, acil destek, data veri bakımı, bakım hizmet paketleri