Asyen Bilişim

ERP Hizmetlerimiz

Asyen Bilişim

ERP Hizmetler

Asyen Bilişim, müşteri ihtiyaçlarına yönelik kesintisiz destek, geniş eğitim programları ve başarılı proje danışmanlığı sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bilişim teknolojilerinde çözüm odaklı hizmetler sunar.

ERP Eğitimi

Bir ERP kullanımı ve verimliliğinde ‘Eğitim’ en önemli konuların başında gelmektedir. Bu noktada eğitimlerin doğru alınması ve sitemin doğru kullanılmasında çok önemli bir yer tutmaktadır. Kurumların gerek operasyonel anlamda kullanılan ERP yazılımlarından alınacak verimi yükseltmek amacıyla ihtiyaç duyabilecek her konuda eğitim hizmeti kurumumuz tarafından kesintisiz olarak sunulmaktadır. Eğitimler Logo Sertifikalı Destek Uzmanlarımızca verilmektedir.

ERP Danışmanlık

Logo ERP ürününü aldığınızda ve şirketinizin iş süreçlerini bu sistem içine tanımlamak istediğinizde eğitim dışında ERP danışmanlığına da ihtiyaç duyacaksınız. Bu ihtiyaç bazen çalışan bir süreçte de ortaya çıkabilmektedir. Danışmanlık kapsamında Maliyet Hesaplamalarının Oluşturulması, Ödeme-Tahsilat Sistemlerinin doğru ve verimli kullanılması, Muhasebe Entegrasyonu, Masraf Merkezi çalışmaları ve iş süreçlerinin siparişten başlayarak muhasebeye kadar şirkete uygun yapılandırması, bunlarla ilgili raporların ve analizlerin hazırlanması, kullanım kitapçığının oluşturulması yer almaktadır.

Excel Üzerinde SQL Raporlama

Logo ERP içerisinde 250 civarı farklı rapor bulunmaktadır. Fakat firmaların ihtiyaçlarına göre özellikle hazırlanması uzun zaman alan ve tekrarlayan raporlar, Yurtdışı raporları veya detaylı farklı modüllerden bilgi çekerek hazırlanan analiz raporlarına gereksinim duymaktadır. Bu noktada hazırlanan SQL Logo Database’inden on-line hazırlanan raporlar müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Bu sayede daha hızlı denetim ve doğru analiz imkanı müşterilere verilmektedir.

3'üncü Parti Yazılımlar ile Entegrasyon

Logo ERP ürününde müşteri ihtiyaçlarına göre farklı yazılımlara veya 3’üncü parti programlardan entegrasyon yapılması gerekmektedir. Bu aktarım Logo Tiger ürününe, Logo’nun çözüm ortaklarına sağladıkları, object.DLL ürünü ile yapıl- maktadır. Bu ürün versiyon güncellemeleri ile de güncellenmektedir. Bu çalışma Logo Çözüm Araçları kullanılarak yapılmaktadır.

Genel Hizmetler

Müşteri hizmetleri, eğitim hizmetleri, proje danışmanlık hizmetleri

ERP Hizmetleri

ERP eğitimi, ERP danışmanlığı, excel üzerinde SQL raporlama, 3'üncü parti yazılımlar ile entegrasyon

Destek Hizmetleri

Telefon ile destek, uzak masa üstü desteği, acil destek, data veri bakımı, bakım hizmet paketleri