Asyen Bilişim

Genel Hizmetler

Asyen Bilişim

Genel Hizmetler

Asyen Bilişim, müşteri ihtiyaçlarına yönelik kesintisiz destek, geniş eğitim programları ve başarılı proje danışmanlığı sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bilişim teknolojilerinde çözüm odaklı hizmetler sunar.

Müşteri Hizmetleri

Firmamız, kurumların bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duydukları hizmetleri 7/24 olarak kesintisiz bir şekilde vermektedir. Müşterilerimizin bilgi altyapılarında meydana gelebilecek sorunları anında çözebilmek amacıyla; telefon desteğinden, acil müdahaleye varan her türlü hizmet, kurumumuz tarafından kesintisiz bir şekilde sunulmaktadır. Müşteri hizmetleri departmanımızda tüm müşteri çağrıları, modern altyapılar olan MİYSİS ve REYOS sistemlerimiz üzerinden izlenmekte ve hızla çözümlenmektedir.

Eğitim Hizmetleri

Bilişim teknolojileri profesyonellerinden, son kullanıcılara kadar LOGO Yazılım ürünleri ile her türlü ihtiyaca cevap verecek geniş bir eğitim programı sunmaktayız. Konusunda uzaman bir takım ile tüm katılımcılara operatör ya da sistem uzmanı düzeyinde hizmetler vermekteyiz. Bu eğitimlerimiz, kurum ihtiyaçları çerçevesinde bireysel olarak da verilmektedir.

Proje Danışmanlık

Asyen Bilişim olarak bir projenin kurulması ve eğitimi ile o projenin bitmediğini biliriz. Önemli olan bir projeyi çalışır hale getirmek değil, onu yaşatmaktır. İşte tam da bu nokta da tüm organizasyonumuzu hızlı ve başarılı bir proje teslimi ve düzenli servis sistemi üzerine kurmakta ve müşterimize profesyonel bir Proje Danışmalığı hizmeti sunmaktayız.

Genel Hizmetler

Müşteri hizmetleri, eğitim hizmetleri, proje danışmanlık hizmetleri

ERP Hizmetleri

ERP eğitimi, ERP danışmanlığı, excel üzerinde SQL raporlama, 3'üncü parti yazılımlar ile entegrasyon

Destek Hizmetleri

Telefon ile destek, uzak masa üstü desteği, acil destek, data veri bakımı, bakım hizmet paketleri