Asyen Bilişim

Hakkımızda

Asyen Bilişim

BİZİM HİKAYEMİZ

Hakkımızda..

Logo Kurumsal iş ortağı olan ASYen orta ve büyük ölçekli firmalarda gerçekleştirdiği Logo ERP Projelerinde; ERP ürünlerinin kurulum ve uygulama danışmanlığının yanında, Logo Çözüm Ortağı olarak da kurumsal firmaların iş süreçlerini kolaylaştıran özel yazılım çözümleri sunmaktadır. ERP projelerinde gerekli olan ek ürünlerin yazılımını gerçekleştirerek anahtar teslim projeler sunmaya devam etmektedir.

ERP uygulama danışmanlığı yanında, projenin başarılı olması için iş süreçlerinin analizi, yeniden tasarımı, kullanıcıların eğitimi ve proje yönetimi konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Genel Hizmetler

Müşteri hizmetleri, eğitim hizmetleri, proje danışmanlık hizmetleri

ERP Hizmetleri

ERP eğitimi, ERP danışmanlığı, excel üzerinde SQL raporlama, 3'üncü parti yazılımlar ile entegrasyon

Destek Hizmetleri

Telefon ile destek, uzak masa üstü desteği, acil destek, data veri bakımı, bakım hizmet paketleri

Neden asyen?

Bizi ayıran özelliklerimiz

Hizmet kalitesinde en iyiye ulaşabilmek için yenilik ve gelişim zorunluluğuna ve sürekliliğine inanırız. Bu bağlamda, hizmet alanlarımızı kapsayan ulusal ve uluslarası tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederiz.

Takım çalışması ve pozitif yaklaşım gücüne inanırız. Her fikrin değerliliğini savunup, serbest, yaratıcı ve üretici bir çalışma alanı sunarak, nihai çözümlerimizi değişik bakış açılarıyla zenginleştiririz.

Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır ve sorumluluklarımızın ifasında daima mükemmeli arayarak, sizlere mükemmelliği sunarız.

En iyi sonucun müşterimiz ile yakın işbirliği çerçevesinde yürütülen çalışmalarla elde edileceğine inanırız. Bu bağlamda bilgi birikimimizi tüm açıklığı ile müşterimize açar, üretken bir çalışma ortamı sağlarız.

Alanında uzman kişilerle çalışarak, hem müşterimizi mutlu etmek hem de onlara değer katmak için çalışırız.

Esnek ve dinamik bir yaklaşıma sahip olan firmamız, değişen koşullara hızlıca uyum sağlayarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.

Meet Our team

If you can laugh together, you can work together.

Nicholas Thomas

Founder

Trusted by 25,000+ world-class brands and organizations of all sizes