Asyen Bilişim

Hazine Yönetimi

Asyen Bilişim

Hazine Yönetimi Hakkında

ERP ürünleri ile bankalar arasındaki süreçleri yöneten Logo Hazine Sihirbazı, bankalarda oluşan verilerin ERP’ye hızlı bir şekilde girilmesini sağlıyor.

Aynı zamanda ödemelerin zamanında ve doğru bir şekilde yapılmasını da mümkün kılan bu çözüm, bir yandan veri güvenliğini artırırken, diğer yandan da operasyonel avantajlarıyla zaman tasarrufu kazandırıyor. 

Banka ile ERP arasında güçlü aktarım 

Logo Hazine Sihirbazı, ödeme ve tahsilat da dahil olmak üzere tüm banka işlemlerinin kullanıcı kontrolünden geçirilmesini ve oluşturulan kurallar doğrultusunda ERP sistemine entegre edilmesini sağlıyor. Bu uygulama özellikle banka ödeme ve tahsilat süreçlerinde kullanıcılara zaman tasarruf sağlıyor ve kullanıcı kaynaklı veri girişi hatalarını minimum düzeye indiriyor.

Uçtan uca DBS takibi 

Logo Hazine Sihirbazı, yönetimi en zorlu süreçlerden biri olan Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) için tüm sürecin baştan sona takip edilmesini sağlıyor. Böylece müşteri limitleri kontrol edilebiliyor, çalışılan tüm bankalara gönderim tek bir platform üzerinden yapılabiliyor, tahsil edilen faturalara ait ödeme kaydı ve borç kapama işlemleri otomatik olarak gerçekleştirilebiliyor.