Asyen Bilişim

Gizlilik Politikası

Asyen Bilişim

Gizlilik Politikası

www.asyen.com.tr ASYEN Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.’ ye ait yazılım, danışmanlık, yazılım eğitimleri hizmetlerini yansıtan bir web sitesidir. Aşağıdaki Gizlilik Politikası Internet üzerinde edinilen bilgilerin toplanması, paylaşılması ve korunması ile ilgili olan kullanıcı haklarını açıklamaktadır. Kullanıcılarımız siteyi ziyaret ettiklerinde aşağıdaki maddeleri kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar. Aşağıda yer alan Gizlilik Politikası maddelerinin herhangi bir kısmını ya da tamamını kabul etmeyen kullanıcıların siteyi kullanmamaları gerekir. Gizlilik Politikası herhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece www.asyen.com.tr üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.

       Kişisel bilgiler olarak tanımlanan; adınız ve soyadınız, adres bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz, siteyi ziyaretiniz ve kullanımla ilgili bilgileriniz, site üzerinden yaptığınız her türlü işlem ile ilgili bilgiler, siteye üye olmak ve çevrimiçi hizmetlerden yararlanmak için verdiğiniz bilgiler sitemizdeki hizmetlerden rahatça faydalanabilmeniz amacıyla saklanmaktadır.
Sitemizde tarafımızca saklanmış olan bilgiler, sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak ve bir satış anlaşması yapmak için kullanılabilir. Bahse konu olan bu bilgiler, bir satış anlaşması esnasında istatistiksel amaçlı ve fakat sizi tanımlamayacak şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılabilir, tedarikçi olarak sözleşme imzalamış firmalarla ürünlerini tanıtması amacıyla paylaşılabilir veya sitemizde bulunan kullanıcıların kişisel bilgileri, şirketimizin iletişim kampanyaları (e-posta, bülten.vs.) dahilinde kendilerine bilgi vermek amacıyla kullanılabilir. Siteyi kullananın talep etmesi halinde hangi bilgilerinin site tarafından saklandığı ve hangi bilgilerin yukarıda belirtildiği şekilde paylaşıldığı bilgisi kendisine verilecektir.

       Kullanıcıların kişisel bilgileri devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi gibi durumlarda veya ve yasal sebeplerle talep edilmesi halinde adli mercilerle ve Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi kurumları ile paylaşılabilir.

Sitenin kullanım koşulları kullanıcılarımıza site aracılığıyla deklare edilmektedir. Kullanıcılar diledikleri zaman siteyi ziyaret ederek site kullanım şartnamesi ve koşullarını görüntüleyip okuyabilirler. Kişisel bilgilerinizin kaybı, yanlış kullanımı ve değiştirilmesini engelleyici gerekli önlemler site tarafından alınmaktadır. Ancak, internet üzerinden veri akışı, her türlü önleme rağmen doğası gereği güvensiz olabileceğinden, bu verilerin internet üzerinden akışının tam güvenliği garanti edilmemektedir.

Bu web sitesi diğer başka web sitelerine bağlantılar içerir, ancak gizli bilgi aktarımı yapmaz. Web sitesinin ve içeriği bilgilerin gizliliği ile ilgili verilen taahhütler sadece www.asyen.com.tr içerisinde geçerlidir, hiçbir şekilde bu adresten başka bir adreste bulunan web sitelerini kapsamaz. Yenikan web sitesi üzerinde bulunan, diğer web sitelerine ait linkler, reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin; bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan ASYEN sorumlu değildir.

       Her türlü soru ve şikayetleriniz için info@asyen.com.tr adresine mail göndererek ya da www.asyen.com.tr sitemizde bulunan iletişim sayfasındaki telefon numaralarından Asyen Müşteri Hizmetleri hattımıza ulaşabilirsiniz. Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir bu değişiklikler site üzerinde anında düzeltilecektir. Değişikliklere bağlı olarak yapılan düzeltmeler bu sayfada yayınlanır.

       Sitemizi kullanmaya devam ederek gizlilik politikasındaki değişiklikleri de kabul ettiğinizi beyan edersiniz.